Cookie beleid RKSV Meterik

De website van RKSV Meterik is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 23

6e klasse 23

Datum Thuis Uit Uitslag
26-05-2024 Leunen 3 (zon) SV United 4 (zon) 3 - 0
26-05-2024 Melderslo 5 Wittenhorst 6 -
26-05-2024 America 2 (zon) SV Venray 8 3 - 3
20-05-2024 Kronenberg 2 S.V. Oostrum 3 1 - 1
20-05-2024 Leunen 3 (zon) SV Venray 8 3 - 1
20-05-2024 RKSV Meterik 3 (zon) Sportclub Irene 11 6 - 1
20-05-2024 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Ysselsteyn 4 (zon) 0 - 5
20-05-2024 America 2 (zon) SV United 4 (zon) 3 - 3
16-05-2024 S.V. Oostrum 3 Kronenberg 2 0 - 4
12-05-2024 Ysselsteyn 4 (zon) Kronenberg 2 5 - 0
12-05-2024 S.V. Oostrum 3 RKSV Meterik 3 (zon) 3 - 2
12-05-2024 Sportclub Irene 11 America 2 (zon) 2 - 6
12-05-2024 SV United 4 (zon) Melderslo 5 2 - 4
12-05-2024 SV Venray 8 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 4 - 2
12-05-2024 Wittenhorst 6 Leunen 3 (zon) 1 - 2
05-05-2024 Kronenberg 2 Ysselsteyn 4 (zon) 2 - 5
28-04-2024 Kronenberg 2 SV Venray 8 1 - 4
28-04-2024 Leunen 3 (zon) RKSV Meterik 3 (zon) 1 - 4
28-04-2024 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Wittenhorst 6 0 - 7
28-04-2024 Melderslo 5 SV United 4 (zon) 1 - 0
25-04-2024 S.V. Oostrum 3 Kronenberg 2 -
21-04-2024 Ysselsteyn 4 (zon) Leunen 3 (zon) 4 - 0
21-04-2024 Melderslo 5 America 2 (zon) 4 - 5
21-04-2024 S.V. Oostrum 3 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 3 - 1
21-04-2024 Sportclub Irene 11 Kronenberg 2 4 - 2
21-04-2024 SV United 4 (zon) RKSV Meterik 3 (zon) 1 - 2
21-04-2024 SV Venray 8 Wittenhorst 6 1 - 0
14-04-2024 Kronenberg 2 SV United 4 (zon) 1 - 5
14-04-2024 Leunen 3 (zon) S.V. Oostrum 3 1 - 3
14-04-2024 RKSV Meterik 3 (zon) America 2 (zon) 2 - 1
14-04-2024 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Sportclub Irene 11 2 - 1
14-04-2024 SV Venray 8 Melderslo 5 4 - 1
14-04-2024 Wittenhorst 6 Ysselsteyn 4 (zon) 2 - 6
07-04-2024 SV United 4 (zon) ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 5 - 0
07-04-2024 Ysselsteyn 4 (zon) SV Venray 8 5 - 2
07-04-2024 S.V. Oostrum 3 Wittenhorst 6 1 - 2
07-04-2024 Sportclub Irene 11 Leunen 3 (zon) 2 - 4
07-04-2024 America 2 (zon) Kronenberg 2 3 - 3
07-04-2024 Melderslo 5 RKSV Meterik 3 (zon) 2 - 1
01-04-2024 America 2 (zon) Sportclub Irene 11 4 - 1
01-04-2024 Melderslo 5 Leunen 3 (zon) 2 - 6
30-03-2024 Leunen 3 (zon) ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 3 - 0
30-03-2024 America 2 (zon) Melderslo 5 0 - 2
24-03-2024 Kronenberg 2 RKSV Meterik 3 (zon) 4 - 4
24-03-2024 Ysselsteyn 4 (zon) Melderslo 5 4 - 1
24-03-2024 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) America 2 (zon) 1 - 2
24-03-2024 SV Venray 8 S.V. Oostrum 3 5 - 1
24-03-2024 Wittenhorst 6 Sportclub Irene 11 6 - 2
17-03-2024 RKSV Meterik 3 (zon) ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 2 - 0
17-03-2024 S.V. Oostrum 3 Ysselsteyn 4 (zon) 1 - 5
17-03-2024 America 2 (zon) Leunen 3 (zon) 4 - 1
17-03-2024 Sportclub Irene 11 SV Venray 8 2 - 10
17-03-2024 SV United 4 (zon) Wittenhorst 6 2 - 2
17-03-2024 Melderslo 5 Kronenberg 2 2 - 1
10-03-2024 Ysselsteyn 4 (zon) Sportclub Irene 11 5 - 1
10-03-2024 S.V. Oostrum 3 Melderslo 5 3 - 1
10-03-2024 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Kronenberg 2 1 - 3
10-03-2024 SV Venray 8 SV United 4 (zon) 2 - 2
10-03-2024 Wittenhorst 6 America 2 (zon) 4 - 2
03-03-2024 Kronenberg 2 Leunen 3 (zon) 1 - 4
03-03-2024 RKSV Meterik 3 (zon) Wittenhorst 6 4 - 3
03-03-2024 Sportclub Irene 11 S.V. Oostrum 3 1 - 6
03-03-2024 SV United 4 (zon) Ysselsteyn 4 (zon) 1 - 3
03-03-2024 Melderslo 5 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 6 - 2
25-02-2024 Ysselsteyn 4 (zon) America 2 (zon) 5 - 3
25-02-2024 S.V. Oostrum 3 SV United 4 (zon) 2 - 0
25-02-2024 Sportclub Irene 11 Melderslo 5 1 - 4
25-02-2024 SV Venray 8 RKSV Meterik 3 (zon) 2 - 1
25-02-2024 Wittenhorst 6 Kronenberg 2 3 - 3
18-02-2024 S.V. Oostrum 3 Leunen 3 (zon) 2 - 1
18-02-2024 SV United 4 (zon) America 2 (zon) 2 - 2
04-02-2024 RKSV Meterik 3 (zon) Ysselsteyn 4 (zon) 4 - 1
04-02-2024 America 2 (zon) S.V. Oostrum 3 0 - 2
04-02-2024 SV United 4 (zon) Sportclub Irene 11 3 - 0
28-01-2024 Ysselsteyn 4 (zon) Wittenhorst 6 1 - 1
28-01-2024 America 2 (zon) RKSV Meterik 3 (zon) 6 - 1
28-01-2024 Sportclub Irene 11 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 2 - 1
28-01-2024 SV United 4 (zon) Kronenberg 2 5 - 0
28-01-2024 Melderslo 5 SV Venray 8 4 - 9
17-12-2023 Kronenberg 2 Sportclub Irene 11 8 - 4
17-12-2023 America 2 (zon) ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 7 - 3
10-12-2023 Leunen 3 (zon) Wittenhorst 6 1 - 6
10-12-2023 RKSV Meterik 3 (zon) S.V. Oostrum 3 6 - 0
10-12-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) SV Venray 8 0 - 6
03-12-2023 Ysselsteyn 4 (zon) ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 8 - 0
03-12-2023 Sportclub Irene 11 RKSV Meterik 3 (zon) 2 - 8
03-12-2023 SV Venray 8 Leunen 3 (zon) 3 - 2
03-12-2023 Wittenhorst 6 Melderslo 5 6 - 2
26-11-2023 Leunen 3 (zon) Ysselsteyn 4 (zon) 0 - 3
26-11-2023 RKSV Meterik 3 (zon) SV United 4 (zon) 3 - 1
26-11-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) S.V. Oostrum 3 0 - 1
26-11-2023 Wittenhorst 6 SV Venray 8 1 - 3
19-11-2023 RKSV Meterik 3 (zon) Leunen 3 (zon) 2 - 3
12-11-2023 Kronenberg 2 America 2 (zon) 2 - 4
12-11-2023 Leunen 3 (zon) Sportclub Irene 11 14 - 0
12-11-2023 RKSV Meterik 3 (zon) Melderslo 5 2 - 1
12-11-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) SV United 4 (zon) 0 - 2
12-11-2023 SV Venray 8 Ysselsteyn 4 (zon) 2 - 4
12-11-2023 Wittenhorst 6 S.V. Oostrum 3 1 - 0
05-11-2023 RKSV Meterik 3 (zon) Kronenberg 2 1 - 2
05-11-2023 S.V. Oostrum 3 SV Venray 8 1 - 3
05-11-2023 Sportclub Irene 11 Wittenhorst 6 3 - 3
05-11-2023 SV United 4 (zon) Leunen 3 (zon) 0 - 1
05-11-2023 Melderslo 5 Ysselsteyn 4 (zon) 0 - 7
29-10-2023 Kronenberg 2 Melderslo 5 2 - 1
29-10-2023 Leunen 3 (zon) America 2 (zon) 2 - 3
29-10-2023 Ysselsteyn 4 (zon) S.V. Oostrum 3 7 - 0
29-10-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) RKSV Meterik 3 (zon) 1 - 2
29-10-2023 SV Venray 8 Sportclub Irene 11 13 - 1
29-10-2023 Wittenhorst 6 SV United 4 (zon) 2 - 1
22-10-2023 America 2 (zon) Ysselsteyn 4 (zon) 2 - 9
15-10-2023 Kronenberg 2 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 5 - 1
15-10-2023 America 2 (zon) Wittenhorst 6 3 - 5
15-10-2023 Sportclub Irene 11 Ysselsteyn 4 (zon) 0 - 11
15-10-2023 SV United 4 (zon) SV Venray 8 2 - 3
15-10-2023 Melderslo 5 S.V. Oostrum 3 0 - 7
08-10-2023 Leunen 3 (zon) Kronenberg 2 2 - 2
08-10-2023 Ysselsteyn 4 (zon) SV United 4 (zon) 3 - 3
08-10-2023 S.V. Oostrum 3 Sportclub Irene 11 15 - 1
08-10-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Melderslo 5 1 - 5
08-10-2023 SV Venray 8 America 2 (zon) 2 - 0
08-10-2023 Wittenhorst 6 RKSV Meterik 3 (zon) 2 - 3
01-10-2023 Kronenberg 2 Wittenhorst 6 1 - 4
01-10-2023 Melderslo 5 Sportclub Irene 11 8 - 0
01-10-2023 RKSV Meterik 3 (zon) SV Venray 8 1 - 3
01-10-2023 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) Leunen 3 (zon) 1 - 1
01-10-2023 SV United 4 (zon) S.V. Oostrum 3 1 - 2
24-09-2023 Leunen 3 (zon) Melderslo 5 4 - 1
24-09-2023 Ysselsteyn 4 (zon) RKSV Meterik 3 (zon) 3 - 0
24-09-2023 S.V. Oostrum 3 America 2 (zon) 3 - 4
24-09-2023 Sportclub Irene 11 SV United 4 (zon) 1 - 11
24-09-2023 SV Venray 8 Kronenberg 2 2 - 2
24-09-2023 Wittenhorst 6 ST Sporting ST/SVEB 4 (zon) 4 - 0
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!